אירועים לחברות וכנסים בנתניה והשרון

פיטנגו – מפיקים לכם אירועים עסקיים, שמתאימים בדיוק לעסק שלכם

אולם אירועים בנתניה

ישנם סוגים שונים ורבים, של אירועים עסקיים, אותם אנו יודעים ואוהבים לארח באולם האירועים שלנו, פיטנגו.
בחיפוש אחר אולם אירועים לחברות וכנסים בנתניה והשרון, אין לנו ספק שכבר שמעתם עלינו ובמידה ועדיין לא, נשמח להכיר ולספר לכם עלינו, עלך הניסיון שלנו באירועים עסקיים ועל הדרך שלנו ללוות כל אירוע עסקי, עד להצלחתו המלאה.

אולם אירועים בנתניה
אולם אירועים בנתניה
אולם אירועים בנתניה
אולם אירועים בנתניה


אנו מארחים באולם שלנו, סוגים שונים של אירועים עסקיים:

  • כנסים מקצועיים

מחפשים מקום לאירוע עסקי לעסק שלכם?
בחיפוש אולם לאירועים עסקיים ואירועי חברות עד  איש, החשיבות הגבוהה ביותר בחיפוש, הוא הכימיה עם המקום.
נכון שיש פרמטרים חשובים לשים עליהם את הדעת, כמו גודל המקום, קרא עוד>>

 

  • כנסי לקוחות

בכנסי לקוחות, המטרה של העסק היא להרשים ובזה, אנחנו בפיטנגו אלופים! אנו נלווה אתכם בתהליך המיתוג של האירוע, חשיבה יצירתית על נראות המקום, על תפריט שילווה את כל האירוע המיוחד הזה וכמובן, במידה ומדובר באירוע מוצרי, בו יש לכם מוצר שתרצו להציג,קרא עוד>>

  • כנסי עובדים

אירוע עובדים חווייתי, כמובן חייב לכלול אוכל משובח. כזה שייתן לעובדים את התחושה שהם מתארחים במקום מפנק, כזה ששם אותם במרכז ובזה, אנחנו מצוינים. האירוע כמובן ילווה בתכנית שלכם, בתכנים מקצועיים או הווייתיים, בהתאם לרצון שלכם, קרא עוד>>

  • אירועי הוקרה

כיום, חברות רבות בוחרות להוקיר ולכבד את העובדים המצטיינים שלהם, באירוע מיוחד ומרגש. באירוע מסוג זה, לרוב תוגש ארוחה מפנקת, בהשתתפות בני הזוג של העובדים וכמובן, שיהיה טקס הוקרה אותו נוכל להפיק לכם בצורה מוכבדת ומיוחדת בהתאם לצורך שלכם.

בכל אירוע עסקי שמתוכנן לכם לחודשים הקרובים, אנו בפיטנגו, נשמח להיות השותפים שלכם להצלחה. נשמח להיפגש, להכיר, לשמוע על האירוע שלכם ולתכנן אותו יחד בצורה הטובה ביותר. במהלך האירוע נלווה אתכם כולנו, כך שלכל בקשה או שאלה, יהיה מענה מידי ואיכותי.

אולם אירועים בנתניה
אולם אירועים בנתניה
אולם אירועים בנתניה

האירועים שלנו, ההצלחה שלכם

אנו נשמח להיות שותפים לאירוע שלכם ולהצלחה שלו. תנו לנו את ההזדמנות ויחד, נצא לדרך ארוכה של אירועים עסקיים משותפים. צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פרטים באתר ונשמח להכיר!

אולם אירועים בנתניה
אולם אירועים בנתניה

צרו איתנו קשר

    נתראה בקרוב!