אולם אירועים לבת מצווה בנתניה והשרון

הילדה שלכם הגיעה לגיל מצוות ואנו כאן, כדי לחגוג לה!

אולם אירועים בנתניה

כן, אנחנו בטוחים שגם אתכם זה מפתיע, שהילדה שלכם הגיעה לגיל מצוות והיא כבר בת 12. הרי רק לפני רגע, היא נולדה והגיעה לעולם. ממלאת אותו באושר ושמחה. ועכשיו, אחרי שתים עשרה שנה של גידול, השקעה, אהבה וטיפוח, הגיע הזמן שלה לעבור מעולם הילדות, לעולם הנערות, בבת אחת.

מקום לבת מצווה- שמתאים לילדה שלכם

כאשר אתם מחפשים אולם אירועים לבת מצווה בנתניה והשרון, חשוב להקפיד על מספר דברים, שיכולים להשפיע משמעותית, על אופי אירוע בת המצווה שתחגגו אצלנו.

אולם אירועים בנתניה

ריכזנו עבורכם את הדברים החשובים, מהם תוכלו לקבל השראה, להיעזר וכמובן, לשאול אותנו. אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, התייעצות או התלבטות וכמובן, להיות שותפים לתכנון האירוע המרגש של הילדה שלכם.

אולם אירועים בנתניהקונספט לאירוע בת המצווה – בחירת קונספט לאירוע בת מצווה, חייב להיות בשיתוף עם הילדה. נכון שאתם אלה שחותמים על הצ'ק ומשלמים על האירוע, אך מכיוון שמדובר באירוע שלה, חשוב שהקונספט יתאים לה, לטעם שלה, לחלומות שלה ולמה שמקובל והולך באותה השנה בקרב החברות. ייתכן והילדה שלכם תרצה אירוע מיוחד יותר, קטן יותר, גדול יותר, אלגנטי או מסיבתי, כל האפשרויות שתרצו אתם והיא, פתוחות בפניכם, כאן בפיטנגו אירועים. חשוב שתגיעו אלינו, לאחר שיחה עם הילדה בנוגע לאירוע, הבנה של מה החלום שלה ויחד, ננסה להבין כיצד ניתן להפיק לה את אירוע החלומות שלה, בתקציב שלכם

אולם אירועים בנתניה מוזמנים – האם אתם מתכננים על בת מצווה משפחתית עם כל המשפחה המורחבת, חברי המשפחה, חברות של חוגגת בת המצווה ואורחים נוספים? או שבכלל אתם הולכים על קונספט של מסיבה לילדים מהכיתה בלבד? כל אחת מהתשובות על שאלות אלו, תשפענה על ההיערכות שלנו ושלכם לאירוע. בניית הקונספט, הכנת המקום, עיצוב, כמובן שתפריט (תפריט למבוגרים ותפריט לילדים הוא שונה מאוד), אווירה, סגנון מוזיקה ואפקטים. אנחנו יכולים לספק לכם את כל אחד מהקונספטים, בצורה הטובה ביותר. כל מה שאתם צריכים לעשות, הוא להגיע להחלטה משותפת, כדי שנוכל להגשים לכם את החלום שלכם.

חבילת אירועי בר/בת בפיטנגו

חוגגים אירוע בר/ בת מצווה רק בפיטנגו אירועים!
הכל כולל הכל במחיר מיוחד!!
אז מה כלול?

אולם אירועים בנתניהתפריט שף עשיר וכשר

אולם אירועים בנתניההגברה ותאורה

אולם אירועים בנתניהDJ שיקפיץ את כולם

אולם אירועים בנתניהמסכי ענק

אולם אירועים בנתניהצלם וידאו

אולם אירועים בנתניהצלם סטילס

אולם אירועים בנתניהצלם מגנטים (ללא הגבלה)

אולם אירועים בנתניהאלבום עם 120 תמונות

ועוד…

אולם אירועים בנתניה

תפריט

אולם אירועים בנתניה
תפריט חדש
תפריט חדש
אולם אירועים בנתניה

תקשיבו ללקוחות שלנו

אולם אירועים בנתניה
אולם אירועים בנתניה

צרו איתנו קשר

    נתראה בקרוב!